Звідки в Федорівці, посеред села, з’явився величезний якір?! Невже тут колись було море? Чи це так постарались передвиборчі “гречкосії”?

Насправді, в 1986-му році бригада будівельників з Миколаєва встановила цей пам’ятний знак в подарунок “чорнобильцям”, для яких вони, за короткий час, збудували нове поселення. 

Зараз Федорівка – це маленьке село, яке дуже потребує втручання влади, адекватного розподілу та наповнення місцевого бюджету.

Вже традиційно для наших поїздок- місцеві жителі сварять сільського голову. Глянувши на село “не місцевим оком” – розуміємо чому! Відсутність доріг (крім центральних), освітлення, газопостачання, регулярного транспорту сполучення, дитячого садочку та поштового відділення – як завжди – найбільша порція скарг. 

Але є позитив! 

Нещодавно в селі були збори, куди з’їхалися все ті ж”гречкосії” усіх рівнів і як почали засівати… Тааак, що мало хто запам’ятав імена цих горе-благодійників. Але, для тих, хто забув – турботлива продавчиня з місцевого магазину, обов’язково нагадає і пригостить свіженькою порцією агітаційної газетки! 

Можливо, вплинула погода чи зневіреність в очах людей, або ж партійні газети, але Федорівка справила враження села, яке потрібно рятувати Вже, а краще вчора!

Та втрачати віри не потрібно, адже самі жителі підбадьорливо кажуть, що молодь обов’язково все змінить на краще!


Є віра – отже працюємо та боремось!

gerb

Димерська ОТГ

Всі права захищено. смт. Димер 2020
Сайт створено безкоштовно зусиллями членів команди.