Рух – це здоров’я та життя! 

Саме це гасло, а також наявність в нашій команді велосипедистів-любителів надихнуло нас до перших спортивних акцій – велоперегонів. Згодом до організації змагань і турнірів длучились також футболісти. Нам не заважала відсутність нормального стадіону в Димері , адже своїми силами ми завжди можемо привести до ладу футбольне поле, та прибрати трибуни від сміття. 

2 серпня 2014 року  Перші аматорські крос-кантрі велоперегони “Димерські колеса” ( більше 40 учасників)! 4 категорії учасників: «хлопчаки», «леді», «дівчатка» та джентельмени. 

За участь в організації перегонів щиро вдячні: Олегу Рожку, Андрію Липнику, Віштаку Владиславу,  Тарасу Хорунжому, Вікторії Хорунжій, Олександру Гризуну.

23 серпня 2015 року  Футбольний турнір до Дня Незалежності України (100 учасників).

Змагання відбувалися за підтримки Димерської селищної ради.

Турнір був в чомусь драматичний, в чомусь видовищний. Але в цілому – став  чудовою нагодою та прикладом продовжувати в тому ж дусі, та організовувати подібні змагання і надалі.

Підсумки змагань:
– приймало участь в турнірі 6 команд – “Вайрус”, “Штурм”, “Динамо”, “Роял”, “Обоніс”, “Козаровичі”.
Кращим голкіпером турніру став Форостюк Юрій – 0 пропущених.

Кращим бомбардиром турніру з 3-ма забитими м’ячами став Олексій Биховченко.

Кращий гравець турніру – Артем Гузов.

Призерами футбольного турніру “Кубок Незалежності” стали:
3-є місце – “КОЗАРОВИЧІ” (капітан – Ігор Завірюха)
2-ге місце – “ОБОНІС” (капітан – Богдан Батеха)
1-ше місце – “РОЯЛ” (капітан – Богдан Андрієнко), які отримали заслужений кубок турніру!)

 26 вересня 2015 року  Велоперегони «Димерські колеса» (близько 50 учасників).

Велоперегони пройшли на “ура”!) Коли сприяє погода, атмосфера, кількість учасників та настрій – погано бути не може! 26 вересня, в суботу ми нарешті провели Димерські колеса 2015го року, про якіу нас так часто запитували) Але Типовий Димер нічого не забув, і обіцянку свою виконав.

Димерський ставок, біля 50(!) учасників, ще більше – вболівальників, родичів та орг. команди.

Було 4 категорії. В категорії “Джентельмени” (16+) перемогу здобув Тимур Агаєв, 2-ге місце за Владом Віштаком, бронза пішла до Юрія Заводовського.

В категорії “Леді” (16+) золото отримала Аня Єнєва, Люба Коптенко отримала срібну медаль, а 3-тє  місце було за Анною Червоненко.

Категорія “Хлопчаки”(11-15) – перемогу здобув Панасенко Ярослав, 2ге місце посів Дячок Роман, на третій сходинці – Ковальчук Олександр.

Ну і остання категорія – “Пістолети”(менше 10 років) – переможець Поліщук Денис, срібло – Саклаков Микола, бронза – Якубчик Богдан.

Переходячи до вдячностей, хочеться всім міцно потиснути руки за надзвичайну допомогу в організації велоперегонів! Вишгородській РДА, Димерській селищній раді за фінансову підтримку змагань, фонду “Єдність країни” та Матвійчуку Олексію за розробку афіш, фото, головний голос змагань, хлопцям-волонтерам, які допомагають забезпечувати дотримання правил на трасі учасниками (Богдану Батесі, Тарасу Хорунжому, Андрію Липнику, Владу Віштаку), Ользі Чорній та Анні Червоненко за реєстрацію, Яніні Кулиняк та центру творчості Дивосвіт за звуко-апаратуру та парти-стільці, Хорунжій Вікторії за фото, Дмитру Якунову – за те, що не дав вмерти від спраги, Дмитру Богаєвському за стабільні фінансові підмоги заходам Типового, та всім всім всім за присутність та підтримку). 

27 серпня 2016 року  Кубок Незалежності” (більше 100 учасників).

Під спекотним суботнім сонцем та суддівством Зеленянко Сергія, грали 4 команди – 2 місцевих – Роял і Фрекс, та 2 гостьових – Шериф (Катюжанка), Лісівник (Поліський р-н).

В підсумку, в матчі за 3-тє місце «Шериф» поступився «Лісівнику» з рахунком 0-1, а в драматичному фіналі Кубку, на останніх секундах «Фрекс» вирвав перемогу в команди «Роял» з рахунком 2-1, і таким чином став володарем «Кубку Незалежності»-2016!

Номінації кращих гравців турніру завоювали:

– 2-й рік поспіль кращим бомбардиром стає Биховченко Олексій (2 м’ячі), – кращий голкіпер, також 2-й рік поспіль, – Форостюк Юрій,

– кращий гравець Кубку Незалежності – Левковець Дмитро.

Що ж, щирі вітання за заслужену перемогу команді «Фрекс» (Димер), кубок та медалі ваші, хлопці!

Також велика подяка всім гравцям, вболівальникам, гостям, асистентам, фотографам, друзям, «голосу» турніру Матвійчуку Олексію, особлива подяка команді «Фрекс» та капітану Батесі Богдану за ініціювання та спів-організаторство турніру, Димерській селищній раді за сприяння та фінансову підтримку, та всім тим, хто прибирав територію стадіону напередодні, та всім тим, хто долучився до нашого свята.

6 жовтня 2018 року – велоперегони “Димерські колеса” (40 учасників)

З погодою, як під замовлення, після 2 річної паузи, “Димерські колеса” повернулись в Димер! і трошки розшевелили засинаюче від нудьги населення. Особливо тих хто брав участь, і особливо зовсім юних учасників) Після Димерських колес-2015, ми, розбалувані величезною кількістю учасників, вчора побачили зворотну картину – бажаючих було не зовсім багато, але тим не менш – свято вдалось приємним, активним та азартним.

Було 3 категорії учасників  – старші, середнього віку, та молодші.

В групі молодших учасників трійку призерів склали Мошенець Тимур (бронза), Мурзін Іван (срібло), та Андрюкович Ярослав (золото).

Середня група була представлена – Любов Коптенко (3-тє місце), Поліщук Денис (2-ге місце), Кучерявий Владислав (золото)

Ну і старша група, де інтрига тривала до фінішної прямої, мала таку послідовність завойованих медалей – бронзу взяв Рутковський Руслан, 2-ге місце посів Олексій Тищенко, а золото отримав Юрій Мельник .

Всі призери велоперегонів, окрім завойованих медалей, отримали грошові призи, дипломи, фірмові кепки!

Хочеться відмітити тих, без кого б цей турнір не відбувся:

– фінансова підтримка Юридична фірма “Імператив Плюс” та Олександр Лупейко

– Класний клуб (Тетяна Спевак, Ірина Реміш) за фірмові ручки, воду, канцелярію.

– Юрий Калиниченко, Денис Юрич, Юрій Майсюра,  Вікторія Хорунжа, Ольга Чорна – за незмінну віддану, дружню та безцінну допомогу у всіх наших починаннях та заходах.

– Микола Ковтуненко за багатокіловатний музичний та звуковий супровід нашого заходу.

– T4U та Spacex в особі Дар’ї Чепкової та Євгена Чепкова – за ексклюзивні фірмові кепки для призерів турніру, фірмові футболки для ГО “Типовий Димер”, та прапор ГО “Типовий Димер”.

– HL studio (Олексій Матвійчук) – за завжди масовий та якісний друк і обробку всіх паперових матеріалів).

17 серпня 2019 року футбольний турнір “Кубок “Типового Димера””  (80 учасників).

Було досить прохолодно, але завдяки вболівальникам, запеклій боротьбі серед команд-учасниць та гарному настрою, наш захід пройшов успішно.

Спорт

Переможцем “Кубку “Типового Димера” 2019″, володарем призового фонду та сертифікатів на відвідування Spacex стала команда “Сокіл” (Димер), Друге місце “взяла” команда “Легіон” (Димер). Бронзові нагороди отримала команда “Торпедо” (Димер). Четверту сходинку зайняла команда “Імпульс” (Димер), яка для заохочення отримала щоденники тренувань від Spacex.

Кращий бомбардир – Солонуха Дмитро (Діма Солонуха)

Кращий гравець – Смоловик Євген (Женя Смоловик).

Кращий голкіпер – Напісочний Ярослав (Ярик Напісочний) .

Дякуємо всім тим, хто протягом цього року замовляв оплачувану рекламу в групі Типовий Димер – саме завдяки цьому ми взяли всі “медальні” та “кубкові” витрати на себе.

Вдячні за допомогу та співпрацю: Богдан Батеха, Дмитро Мельниченко, Димерська громада та Димерський ККП, Димерський Будинок культури, Катерина Давидова, спортивний зал Spacex (Євген Чепков, Дар’я Чепкова), Дмитро Побідаш, Володимир Коробков, Микола Кожедуб, Ангеліна Дмитриченко, Віталій Провотар,  НВК “Димерська гімназія ЗОШ 1 ступеня” та всім тим, хто долучився!

gerb

Димерська ОТГ

Всі права захищено. смт. Димер 2020
Сайт створено безкоштовно зусиллями членів команди.