Відповідальний підхід до вирішення проблем населення, прозорість та доступність послуг місцевого самоврядування – я вважаю головною необхідністю для Димера. 

На мою думку, об’єднання громад в процесі децентралізації влади в Україні є важливим процесом у формуванні успішної Держави. 

Димерська об’єднана територіальна громада вирізняється серед інших кількістю населених пунктів, які до неї входять. Неоднозначні настрої серед населення та скептицизм до процесу об’єднання в деякій мірі є обґрунтованим. Проте, новій владі необхідно буде проводити політику місцевого самоврядування таким чином, щоб навіть найвіддаленіші села не залишались без уваги. 

Очевидним є недостатнє фінансування бюджету громади на початковій стадії її формування, а отже залучення інвесторів та участь в Державних програмах повинні обов’язково стати однією з основних задач.

Ініціативність та наполегливість

Я народився та виріс в селищі Димер. Здобувши освіту в Києві, став приватним підприємцем та працюю у сфері землеустрою у Вишгородському районі. Щодня спілкуючись з людьми, я стикаюсь із реальними проблемами та як ніхто їх розумію.

Вважаю, що в Димері у найближчому майбутньому необхідно створити центр надання адміністративних послуг, де можна буде отримати послуги більшості районних комунальних служб, вирішити архітектурні питання, залишити скаргу, тим самим зменшити затрати людей на поїздки до Вишгорода та покращити взаємодію з владою. Поїздки до Вишгорода та транспорт – це окрема тема, оскільки всі ми добре знаємо наскільки складно добиратись до райцентру людям з віддалених сіл району. 

Важливою складовою роботи місцевого самоврядування є спілкування з населенням, тому в разі обрання мене депутатом, зобов’язуюсь проводити достатньо часу на окрузі та вивчати проблеми, для їх оперативного вирішення. Представлення інтересів громади перед посадовцями це основна задача депутата. 

Безумовно, перед новою владою буде поставлена мета розбудови сіл, тому ініціювання будівництва соціальних та громадських об’єктів, насамперед, є важливим чинником для створення інвестиційної привабливості та розвитку ОТГ.

Чесність перед громадою

Викорінення корупційних схем та зловживання владою у місцевому самоврядуванні, в тому числі і у земельних відносинах, я вважаю за пріоритет.

Прийнявши зважене рішення йти в депутати до Димерської об’єднаної територіальної громади, на меті я поставив основні цілі. 

В першу чергу – представляти інтереси громади, захищати та відстоювати позиції громадян, їх права та свободи. Також, зважаючи на освітній профіль, маю за ціль поліпшення та організацію комфортного середовища населених пунктів для життя населення,  сприяти ефективному та відкритому використанню та впорядкуванню земельних ресурсів громади, наповненню місцевого бюджету за рахунок орендної плати та податків.

Безпосередня участь у житті громади

Вибори до ОТГ – це справжній шанс для побудови дійсно нової якості життя на місцях. Розбудова центру в Димері, дасть поштовх до розвитку навколишніх сіл.

Я підтримую Вадима Грищенка як кандидата на посаду голови Димерської селищної ради, оскільки впевнений, що йому вдасться виконати передвиборчу програму та створити всі умови для розвитку об’єднаної громади.

Я позапартійний, проте разом з командою партії Пропозиція, котра по всій Україні включає молодих, досвідчених та відданих справі людей, я прошу висловити Вашу підтримку та проголосувати за мене на цих виборах. Підтримавши мене як депутата, ви дасте мені можливість прикласти максимум зусиль для втілення задуманого в реальність. 

Моя біографія

Нагалюк Роман Олександрович, 25 років, народився 10 листопада 1994 року в смт. Димер, Вишгородського району Київської області, де виріс та проживаю, Українець.

Освіта

В період з 2001 по 2009 роки навчався в Димерській гімназії, яку закінчив з відзнакою та здобув базову середню освіту. 

В 2009 році вступив до Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету, де в 2010 році здобув повну середню освіту, а в 2013 році спеціальність технік геодезист, диплом з відзнакою.

З 2013 по 2017 роки навчався в Київському національному університеті будівництва і архітектури, здобув кваліфікацію спеціаліста за професією інженер-геодезист. 

З 2018 по червень 2020 року навчався у ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури», отримав другу вищу освіту та здобув кваліфікацію магістр за професією архітектор.

Професійна діяльність

2016 – 2019 – працював на посаді інженер-геодезист  приватному земельному кадастровому бюро в м. Ірпінь

Основний функціонал: складання та погодження топографічних планів, виконання інженерно-геодезичних робіт.

З серпня 2019 року – приватний підприємець. 

Основний функціонал: надання послуг громадянам у сфері геодезії, землеустрою. Розроблення землевпорядної документації.

Сім’я

Дружина – Нагалюк Ольга Олександрівна, 1994 р.н., мати – Нагалюк Ірина Володимирівна, 1974 р.н, батько – Нагалюк Олександр Миколайович, 1971 р.н., сестра – Нагалюк Марія Олександрівна, 2008 р.н., дітей не маю.

Роман Нагалюк – кандидат в депутати Димерської ОТГ
gerb

Димерська ОТГ

Всі права захищено. смт. Димер 2020
Сайт створено безкоштовно зусиллями членів команди.