Висвітлення пам’ятних та важливих дат в історії українців – те, що нас об’єднує та мотивує цінувати наше спільне минуле. Тому, ми створювали і створюватимемо такі проекти, щоб люди дізнавалися більше про творчість митців та важливі дати.

Ми використовували фотоархіви та зйомки відео. Приємно вражені кількістю людей, що віднукувались та долучались. Дякуємо, що не соромитесь та не відмовляєте.

9 березня 2017 року  – відео-проект “Мій Шевченко. Димер”.

Проект присвячений дню народження Т. Г. Шевченка, в якому димерчани розповідають вірш “Буває, іноді старий”

13 травня 2019 рокувідео-проєкт “Димер з висоти пташиного польоту”

Відео, про яке давно мріяли, хотіли та планували – Димер з висоти пташиного польоту!

У співпраці з катюжанцем Максимом Бондаруком – стало реальністю. Така візитівка має бути у кожного селища! Дивимось і насолоджуємось! 

Димер з висоти пташиного польоту
Катюжанка з висоти пташиного польоту

17 вересня 2019 рокувідео-проєкт до Дня Рятівника!

Спеціально до Дня Рятівника, в знак поваги до цієї професії та цих людей, зокрема 38-ї ДПРЧ в смт. Димер та всієї команди ДСНС України ГО “Типовий Димер” разом з дітьми обох шкіл смт.Димер говорить “Дякую”. Приємного перегляду! 

5 листопада 2019 року фотопроєкт “Димер. Машина часу”

Так важливо пам’ятати історію свого краю.

І ми, надихнувшись спогадами рідних, власних архівів, фотофактами від Григорій Алєксєєнко та Андрія Волохова створили фотопроєкт «Димер. Машина часу».

Ми знаємо, що такі проекти можна реалізувати і в інших населених пунктах нашої ОТГ. Зокрема Катюжанці та Демидові, де вже готові історичні книги з цікавими фактами

19 березня 2020 року  відео-проєкт до Дня народження Ліни Костенко

Через вірусну топ-тему дехто міг забути про незвичайний день – День Народження улюбленої української поетеси та письменниці Ліни Костенко, якій цьогоріч виповнилося 90 років! 

В знак пошани та поваги ми створили спеціальний проєкт, де жителі Димера на відео читають рядки вірша Ліни Костенко “І все на світі треба пережити”.  Дякуємо всім, хто долучився, та гарного перегляду! А Ліну Василівну ще раз з Днем Народження!

Кожен населений пункт Димерської ОТГ має свою багату історію. ЇЇ варто бачити, висвітлювати та пишатись!


Приєднуйтесь – разом зможемо більше!

Приєднуйтесь – разом зможемо більше!

gerb

Димерська ОТГ

Всі права захищено. смт. Димер 2020
Сайт створено безкоштовно зусиллями членів команди.