Мої друзі, знайомі та рідні навіть не запитували «чому я вирішила взяти участь в місцевих виборах 2020?». Всі знають мене як активну людину, яка ніколи не зупиняється, та завжди відкрита до нового досвіду, знань і руху вперед.

Маючи чималий досвід роботи психологом, я добре навчилася розділяти головне та другорядне в людях, 

 Саме після знайомства з Вадимом Грищенком, зрозуміла – зараз саме час для нового подиху та нового життя Димера і всієї Димерської об’єднаної громади. Мене надихнула його діяльність разом з Громадською організацією «Типовий Димер», а його зацікавила можливість брати участь в конкурсах на грантову допомогу, які я неодноразово вигравала!

Переконана, що люди, які роками сидять в сільських та селищних радах не показавши ніяких результатів на сьогодні, не спроможні раптово змінитися і почати стрімкий розвиток населених пунктів, для цього потрібна не лише мотивація виборами та кріслами в кабінетах, а й бажання, сили та знання! 

Моя особиста місія: допомагати дітям Димерської ОТГ отримувати гідну дошкільну та середню освіту, створювати умови для всебічного, творчого та психологічного розвитку, зробити нормою  інклюзію і заклади освіти, які будуть комфортні та доступні.

Забезпечити належний соціальний захист дітям з складних життєвих обставин.

Загалом допомогти реалізувати права кожної дитини!

Як це можливо втілити?

1. Створення структурного підрозділу, відповідального за реалізацію повноважень в сфері освіти. Після об’єднання територіальних громад в Димерській селищній раді з нового 2021-го року має плануватися утворення незалежного відділу освіти. Це відділ здійснює функціїї органу управління освітою, готує до укладання проєкт контрактів з керівниками закладів освіти, методичне забезпечення шкільного навчання та дошкільного виховання, відповідає за фінансування закладів освіти. 

2. Проведення аудиту щодо кількості закладів середньої, дошкільної та позашкільної освіти, які функціонують у територіальній громаді та кількості учнів, які навчають в закладах освіти. 

При формуванні організаційної структури підрозділу, відповідального за питання освіти, вперше («з нуля»), необхідно проаналізувати динаміку наповнюваності класів (кількості учнів) у кожній школі (особливо в перших класах) протягом останніх 3-5 років, а також показники демографії за останні 5 років для того, щоб зрозуміти – їхня кількість буде збільшуватися чи зменшуватися в майбутньому. Це дозволить оцінити та спрогнозувати завантаженість посадових осіб місцевого самоврядування (а відтак і спланувати їх достатню кількість для якісного виконання повноважень у сфері освіти).

3.  Перевіряється наявність чи відсутність методичного кабінету (виконує завдання щодо методичного забезпечення освітнього та виховного процесу дітей дошкільного та шкільного віку), до моменту об’єднання в одній із громад, які добровільно об’єдналися.

4. Узгоджується  механізм фінансування закладів як загальної середньої, так і дошкільної освіти, беручи до уваги положення спеціальних законів та інших нормативно-правових актів, що регулюють дані питання.

Це всі прості, але дуже дієві кроки розвитку сфери освіти та соціального захисту дітей в громаді. Для того, щоб розуміти що ж можна змінити, для початку маємо налагодити найпростіші механізми та навчитися з ними працювати.

Участь в державних програмах, грантові проєкти, нові заклади освіти та заклади соціального захисту – все це реальність! 

Грамотне управління та аудит вже існуючих закладів – поступовий та зрозумілий шлях розквіту освітньої сфери в наші Димерській громаді. 

Моя біографія:

Українка. 29 років.  Народилася в смт. Димер, Вишгородського району.

Освіта: 

В 2008 році закінчила 11 класів Димерська ЗОШ №1.

  • в 2014 році закінчила НМУ ім. Богомольця за спеціальністю медична психологія.
  • В 2015 році закінчила інтернатуру та отримала спеціалізацію лікар-психолог.
  • В 2020 році отримала диплом бакалавра Академії адвокатури України за спеціальністю юриспруденція.
  • В 2020 році вступила на магістратуру в Академію адвокатури України за спеціальністю юриспруденція.
  • Випускниця Української школи політичних студій проекту «Школа лідерів громад».

Завершую навчання в Школі прав людини від Чернігівського дому прав людини від Посольства Чехії.

Діюча учениця навчальної програми «Жінки в місцевому самоврядування».

Професійна діяльність: 

  • 2014-2015 Київське обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання, лікар-інтерн з психології.
  • 2015-2018 Київське обласне бюро МСЕК , лікар-психолог.
  • 2015-2018 компанія-провайдер психологічних тестів OS Ukraine, психолог-діагност,  займалася  відбором кандидатів до патрульної поліції України, Національного антикорупційного бюро України, відбором кандидатів в межах програми U-LEAD «Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку», оновленого Верховного Суду.
  • 2018-2019 дитячий табір психологічної реабілітації дітей, постраждалих від воєнізованого конфлікту на Сході України “Лісова Застава”, директор.
  • 2020 і по нині БФ ВБО “За право на життя” виконуюча обов’язки директора.

Громадська діяльність:

Член Всеукраїнської мережі за права дитини.

Куратор реабілітаційних проектів для дітей з складних життєвих обставин в співпраці з благодійними фондами «Ти можеш» табори Лайк кемп, та таборів «Generation +» в співпраці з бізнес клубами.

В 2020 році отримала нагороду від національного конкурсу “Благодійна Україна” перемога регіонального конкурсу “Благодійна Київщина”.

Сім’я: не заміжня.

Мати -Сімонова Наталія Володимирівна, батько- Шеремет Сергій Григорович.

Ольга Сімонова - кандидат в депутати Димерської ОТГ
gerb

Димерська ОТГ

Всі права захищено. смт. Димер 2020
Сайт створено безкоштовно зусиллями членів команди.