Як так сталося, що засновники найбільшої інтернет спільноти та найвідомішої громадської організації в Димері вирішили брати участь в перших місцевих виборах 2020? 

Це рішення і в мене і в Вадима зріло дуже давно, але ми, як і більшість наших співгромадян, завжди були впевнені: політика – річ брудна і завжди намагалися оминати її. Жили, працювали, робили круті проєкти і заздрили розвиненим громадам, в яких громадська ініціатива – звична річ, яка підтримується місцевим бюджетом та закладається в нього на етапі затвердження. Нам, відверто, пощастило з цим менше. І для втілення кожної справи чи заходу ми мали шукати кошти самостійно. Нас це не влаштовує, тому ми власне й тут! Закликаємо до підтримки, розуміння та не ігнорування таких важливих місцевих виборів! 

Вважаю, що зі своїм світоглядом, громадською позицією, знаннями та вміннями стану потужним доповненням в депутатському корпусі Димерської ОТГ.

Чому я йду від Політичної партії «Громадянський Рух «Хвиля»»?

Переглядаючи списки різних політичних партій, стало зрозуміло, що я буду почувати себе некомфортно всередині більшості команд.

Я не хочу бути тим, за чий рахунок будуть просуватися покупні місця в парламентських партіях. Не хочу бути елементом системи, у якій місцеві «князьки» або інші дяді та тьоті будуть мені вказувати як я маю жити та що мені робити. Я терпіти не можу «гречкосійство» від тих, хто за пів року став «патріотом» громади. І лише політична партія «Громадянський рух «ХВИЛЯ»» змогла задовольнити мої запити. «Хвиля» – це гарантія того, що тебе не знімуть з виборів по дзвінку олігархів. «Хвиля» створила можливість взяти участь у місцевих виборах для кандидатів з народу, не вступаючи в партію (так, я залишаюсь безпартійним – для мене це ну мега важливо).  

То хто ж такий Олександр Димура і чому я маю саме я маю представляти інтереси с. Андріївки, смт. Димер, с. Кам’янки, с. Круги, с. Рикунь, с. Любимівки, с. Рови, с. Розтісне, с. Сичівки та с. Федорівки? 

Інженер-проектувальник, ГІП

Закінчивши навчання у Київському національному університеті будівництва і архітектури, як інженер-будівельник з дипломом спеціаліста про повну вищу освіту за спеціальностями «Будівництво», «Промислове і цивільне будівництво», почав працювати у комунальному підприємстві «Управління капітального будівництва «Вишгородрайбуд» Вишгородської районної ради», де й дотепер працюю інженером-проєктувальником.

Наразі можу похизуватися проєктами капітальних ремонтів та  реконструкцій фельдшерсько-акушерських пунктів  у Вахівці, Демидові, Козаровичах, Федорівці, амбулаторії в Катюжанці та будинку пристарілих в Димері; спортивних майданчиків в Демидові та Литвинівці;  будинків культури у Вахівці, Лісовичах, Рудні-Димерській, Сухолуччі, Толокуні; шкіл у Димері, Ровах, Демидові, Козаровичах, Катюжанці, Рудні -Димерській, Литвинівці, Любимівці, Ясногородці, а також дитячих садочків в Катюжанці, Демидові (це лише маленька частина реалізованих проєктів) . 

Звісно, я не будував їх власноруч, коштів на їх реалізацію теж не давав, але, чорт забирай, як же приємно, катаючись на велосипеді в найвіддаленіших куточках нашого району та ОТГ, з гордістю розповідати друзям, що ту чи іншу будівлю проєктував я! 

Я маю чимало ідей для розбудови майбутньої Димерської ОТГ, планую де і який проєкт зможу втілити за підтримки інших депутатів!  І головне: знаю як це зробити грамотно та професійно! 

Моя біографія: 

Українець. 31 рік. Народився в с.Литвинівка, Київської області, Вишгородського району. Виріс і проживаю в смт. Димер.

Освіта: 

У 2006 році закінчив Димерську ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

З 2006 по 2011  навчався в Київському національному університеті будівництва та архітектури, спеціальність – будівництво, промислове і цивільне будівництво. Кафедра – металевих та дерев’яних конструкцій. Здобув кваліфікацію інженер-будівельник. 

2013 року  пройшов професійну атестацію архітектурно-будівельної комісії та отримав кваліфікаційний сертифікат  відповідального виконавця окремих видів робіт(послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури за напрямом:  інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості.

2018 року отримав свідоцтво про підвищення кваліфікації за напрямом:  інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості.

Професійна діяльність: 

2010 -2011 – будучи ще студентом працював в ТОВ «Лимет», інженер-конструктор.

2011-2013 – Комунальне підприємство «Управління капітального будівництва «Вишгородрайбуд» Вишгородської районної ради, інженер-конструктор.

2013-2014 – Конструкторське бюро ТОВ «КБ-3», інженер-проєктувальник.

З 2014 р. і по сьогоднішній день – Комунальне підприємство «Управління капітального будівництва «Вишгородрайбуд» Вишгородської районної ради, інженер-проєктувальник, головний інженер проєктів (ГІП).

Громадська діяльність:

Співзасновник та член  Громадської Організації “Типовий Димер”.

З 2013 року член Всеукраїнської громадської організації “Гільдія проектувальників у будівництві”

Сім’я:  

Мати – Димура Світлана Володимирівна. Сестра – Смиренська Марина Леонідівна. Сестра – Горголь Дарина Олександрівна. 

Олександр Димура – кандидат в депутати Димерської ОТГ
gerb

Димерська ОТГ

Всі права захищено. смт. Димер 2020
Сайт створено безкоштовно зусиллями членів команди.