Культура – це життєва сила суспільства! 

Вона вчить бути толерантними і розуміти один одного через мистецтво, навіть тоді, коли ми говоримо різними мовами. Об’єднуючи людей, культурні заходи, такі як вечори музики чи традиційні свята, створюють соціальну солідарність і згуртованість, сприяють соціальній інтеграції, розширенню можливостей громад. А також зміцнюють гордість за свою країну. 

31 жовтня 2015 року  – Музичний вечір “Jam session” в Димерській музичній школі  (100 учасників)

Надзвичайно атмосферний та камерний захід, вільний вхід для музикантів, композиторів та всіх поціновувачів спонтанного створення музики. 

В наші програмі були: гра на роялі, джембе, флейтах, бас, соло- та акустичній гітарі, ударна установка, долоні =)

13лютого 2016 року – концерт “Вечір пам’яті Кузьми Скрябіна”. (300 учасників)

Культурне життя

Захід такого формату ми спробували провести вперше. Були приємно здивовані, як дружно музиканти згуртувалися навколо ідеї вшанувати пам’ять Кузьми. Хотілося показати творчість молодих талановитих хлопців та дівчат, різноманіття музичних стилів, в яких вони працюють. Сподіваємося, нам це вдалося. Дякуємо всім музикантам, хто був з нами!

Окремо хочемо подякувати за сприяння в організації вечора директору Димерської музичної школи Заводовській Світлані Георгіївні, за технічну підтримку – Сергію Хильку, директору гімназії Шак Світлані Олексіївні , Євгену Чепкову за друк афіш, Михайлу Кулиняку за транспорт, Олександру Димурі за відео-проекцію, невтомному Олексію Матвійчуку за фото-, відео-, та звукорежисуру.

А також всім, хто не залишився байдужим і прийшов вшанувати пам’ять талановитого музиканта та світлої людини Андрія Кузьменка.

Побачивши, що людям навіть не було де сісти, стало зрозуміло, що ми маємо проводити подібні заходи частіше. 

Концерт чудово та акустично почав Сергій Хилько піснями “Добряк” та “Кінець фільму”.

Далі була особлива Жанна Ємець разом з Юрієм Заводовським та Яніною Кулиняк, які виконали “Старі фотографії” на бандурі під рояль та бек-вокал.

Естафету прийняв та розшевелив зал рок-гурт “Сьогодні” (Бровко Ігор – ударні, Олександр Науменко – вокал, Вадим Грищенко – бас) з “Давай з тобою займатися любов’ю” та “Птахи”.

Непростий вибір зробила Роксолана Образ, обравши “Люди, як кораблі” та “Кинули”, але справилась на 5.

Алла Таценко з гуртом “Stass-band”(Вадим Грищенко – гітара, Богдан Батеха – бас, Андрей Липник – ударні, Олег Рожок – рояль) представили публіці неймовірні “Шампанські очі” та “Пусти мене”.

Заворожили публіку Іван Корнієнко, Іра Пєстєрєва та Юрій Заводовський виконавши відомі та інтимні “Спи собі сама” і “Мовчати”. Гурт Ковтнярі (Янина Кулиняк – вокал, Олексій Матвійчук – ударні, Богдан Батеха – бас, Вадим Грищенко – гітара) разом з Георгієм і Марією Джваршеішвілі та Юрієм Заводовським в свою чергу заграли-заспівали “Ніжно, не ніжно” та закликаючу “Сам собі країна”, закінчивши таким чином музичну частину вечору пам’яті. Далі був 45-хвилинний документальний фільм про співака та його життя.

4 березня 2017 рокуконцерт “Івасюк: народження” (150 учасників)

Довго готувались, нервували, сварились, говорили, вирішували, запрошували музикантів, виконавців, репетирували.

Культурне життя

В результаті – душевний вечір на початку весни, на якому Володимир Івасюк постав перед нами зовсім з іншого боку. Популяризація для одних, знайомство з його творчістю для інших. Дане завдання не виконати було неможливо. Впевнені, що вийшовши з Димерського БК, глядачі стали багатшими, обізнанішими, та духовнішими.

Цей вечір не відбувся б без чудових та позитивних учасників – Любиш Вікторії, Одиницького Сергія, Анни Сорока, Оксани Дорошенко, Маши та Георгія Джваршеішвілі, Ірини Реміш, Заводовського Юрія, гуртів Ковтнярі, Bro Union, Інглія, Олексія Матвійчука, Юрія Майсюри, Сергія Сладкова, ведучих та авторів сценарія Яніни і Михайла Кулиняків, крутих фотографів Катерини Давидової, Юрія Мельника, відеокамери Романа Жуковського, робітників сцени Сергія та Дениса.

П.С. Івасюка переоцінити неможливо. Слухайте найкраще. Поважайте минуле. Лише найкраща музика переживає випробування часом. Вона справжня.Дякуємо за практично повний зал.

17 червня 2017 року  – вечір живої музики “Prosto Neba” (200 учасників)

“Просто неба”. Фантастика, що збулась. Фантастика, яка могла тільки снитись нам. Такі події окриляють, і дають стимул рухатись далі. Рухатись на тому ж рівні, який було створено всіма глядачами, артистами та нашими спільними емоціями.

До цього концерту мають відношення купа крутих, альтруїстичних, відданих, дружніх людей, без яких той вечір перетворився б на чергове “концерт скасовано по технічним причинам”

Класний клуб, Дмитрий Стич, Богаєвский Дмитро, Андрей Колинько, ПП “Поплавський”, ПП “Чалий”, Янина Кулиняк, Роман Жуковський, Денис Бутко, Калініченко Юрій, Юрій Майсюра, Сергій Одиницький, Makesound, Оксана Кириченко та всі артисти – ви найкращі) Також, подяка за допомогу – Димерській селищній раді (електроенергія, зручності), Димерській гімназіії (стільці, парти, лавки)

“Просто неба” – це явище та орієнтир, який змусив побачити глядачів те, чого в Димері ніколи не було, та те, як має все це виглядати. Потрібні висновки робіть самі . Дякуємо, що прийшли та підтримували виступаючих!)

доступна повна концертна відео-версія “Просто Неба” 17.06.2017! =)

 24 лютого 2018 року – музичний квартирник “JAM” в Димері (100 учасників)

Нам хотілось чогось затишного і теплого, чогось справжнього і чуттєвого… Хотілось такої музики, яка пронизує своєю чесністю: очі в очі, на відстані витягнутої руки… Свічки, гірлянди, глінтвейн, канапки, долі-посиденьки спина до спини… Це те, що об’єднує, робить нас ближчими і згуртованішими! Квартирник “JAM” став новою сторінкою в історії Димера, як свого часу захід “Просто неба”. 

Близько 100 глядачів стали першопрохідцями камерної атмосфери і нової музичної сім’ї. Учасники Рок-школи мали змогу поставити питання засновнику Woodstock Guitars, ManGo Music, Гітарного Дому- Сергію Семеновута почути, що таке імпровізація у складі раніше незнайомих музикантів. 

Але основна думка, що такі вечори можливо зробити тільки пліч-о-пліч, тож наша вдячність: Класному клубу, гурту Тільки Тихо, Ірині Реміш , Дмитру Реміш (Rock.Ua), Тетяні  Спевак, Марії та Георгію Джваршеєшвілі, Юрію Майсюрі, Юрію Мельнику, Олексію Матвійчуку, Сергію Сладкову, , Рожку Олегу, Марині Рудько та іншим. 

gerb

Димерська ОТГ

Всі права захищено. смт. Димер 2020
Сайт створено безкоштовно зусиллями членів команди.