Буду відвертою з вами, для мене Катюжанка та навколишня місцевість – це Маленька Батьківщина, яка назавжди в моєму серці. Батьківщина – де минуло моє справжнє дитинство та юність, де хороше й погане тісно переплетене у сьогодення та заплановане майбутнє.  І це є частиною нашої майбутньої Димерської ОТГ.

Я соціолог за освітою і робота «з» та «для» людей – це моє покликання. Навіть моя дисертаційна робота має тему «Формування активної благодійності у громадянському суспільстві»

У 2014 році я створила молодіжну ініціативу «М.А.К.» – Молоді Активісти Катюжанки.  За рік роботи нам вдалося зробити трохи хороших справ для громади:

 • встановити дошки  оголошень
 • провести сучасну Новорічну виставу
 • організувати кінопокази в клубі та масштабні святкування (День Молоді, Івана Купала, День Незалежності, День захисту дітей)
 • прибрати парк
 • побудувати справжній волейбольний майданчик
 • встановити сцену, спортивні бруси та дитячий майданчик.

Найголовніше, що молодь, старше покоління, підприємці, представники будинку культури, лісництва та КВПУ-21  долучалися до тієї чи іншої активності – хто фінансово, хто фізично. Завдяки такому різносторонньому об’єднанню односельчан – все було реалізовано.

Марина Горностай (Житник) - кандидат в депутати Димерської ОТГ

Після року творення хороших справ я зрозуміла, що потребую ґрунтовніших знань та досвіду аби кардинально, а  не точково змінювати середовище де ми всі проживаємо. Тому зробила громадську діяльність своєю професією.

За п’ять останніх років отримала досвід роботи в  міжнародних проєктах соціального спрямування та розвитку громадянського суспільства.  А саме проєкт USAID «Громадяни в Дії», проєкт UNICEF із захисту дітей, що опинилися в конфлікті із законом, ПЛАСТ – міжнародна скаутська організація.  

Тепер маючи практичний досвід сміливо вирішила балотуватися в депутати Димерської ОТГ представляючи свій ОКРУГ №3 (Абрамівка, Вахівка, Володимирівка, Гута Катюжанська, Дудки, Катюжанка, Литвинівка, Лісовичі, Любидва, Миколаївка, Рудня Димерська, Савенка).

5 основних принципів моєї діяльності як Кандидата в депутати

 1. Пряме народовладдя  щомісячні зустрічі мешканців з депутатом округу
 2. Реальне самоврядування співпраця з локальними громадськими ініціативами та виконавчими органами на місцях
 3. Модернізація та прогрес все і відразу – це порожні передвиборчі обіцянки, а поступальний розвиток – це ефективна реальність
 4. Громада комфортна для кожного як для молоді, так і для людей старшого покоління; як для спортсменів, так і для осіб з особливими потребами
 5. Справедливий та ефективний розподіл бюджетних коштів відстоювання інтересів округу при ухвалені бюджетних програм та контроль їх реальної вартості виконання

Будучи в команді Вадима Грищенка впевнена в нашому спільному успіху нетерпимості до корупції, людських принципах та експертності.

Моя біографія

Я, Горностай Марина Михайлівна,  народилася 11 грудня 1991 року в м. Харків. Українка. З 1992 року проживаю в с. Катюжанка, Вишгородського р-н, Київської обл.

Освіта

З 1998 по 2008 рік навчалася в Катюжанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів. Учасниця і призерка спортивних змагань та наукових олімпіад.

З 2008 по 2014 р. навчалася в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського». Спеціальність – соціолог (бакалавр) та адміністративний менеджмент (магістр) з відзнакою.

У 2017 р. закінчила навчання в аспірантурі на кафедрі філософії НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського». Тема дисертаційної роботи «Формування активної благодійності у громадянському суспільстві».

Професійна діяльність

2014-2015 – Благодійний Фонд «Щаслива Лапа», фахівець з просвітницької діяльності. Основний функціонал: просвітня робота у школах та вищих навчальних закладах щодо гуманного поводження з тваринами.

2016-2019 – Агентство з міжнародного розвитку USAID, проект «Громадяни в дії», ГО «Український незалежний центр політичних досліджень», менеджер з організації заходів. Основний функціонал: організація та проведення заходів спрямованих на розробку  законодавчої бази та розвитку професійного громадянського суспільства по всій території України.

2019 – дитячий фонд ООН – UNICEF, Проект «Міжвідомча координаційна рада з питань правосуддя щодо неповнолітніх», ГО «Платформа прав людини», проектний менеджер. Основний функціонал: управління командою проекту та забезпечення досягнення визначених результатів, співпраця з Міністерством Юстиції

2019-2020 – ПЛАСТ – міжнародна скаутська організація, спеціаліст по роботі з бізнес-партнерами та фандрейзер. Основний функціонал: залучення коштів на розвиток організації та налагодження партнерства з бізнесом.

Станом на сьогоднішній день – ТОВ «ДЦ Україна» (Watsons), фахівець з корпоративної соціальної відповідальності. Основний функціонал: розробка та реалізація соціальних проектів (порятунок дитячих сердець, підтримка дітей зі шкіл-інтернатів, еко-активності тощо), що відповідають соціальній місії компанії.

Нагороджена відзнакою «Будівничий громадянського суспільства» за значний внесок у розвиток громадянського суспільства в Україні.

Сім’я

Чоловік – Горностай Олексій Володимирович.

Батько – Житник Михайло Іванович, р.н. 1970

Мати – Житник Наталія Василівна,  дата смерті – 16.02.2020, місце поховання – с. Катюжанка.

Брат – Житник Віталій Михайлович, 17.07.1996 р.н.

Дітей не маю.

Дівоче прізвище – Житник.

Марина Горностай (Житник) - кандидат в депутати Димерської ОТГ
gerb

Димерська ОТГ

Всі права захищено. смт. Димер 2020
Сайт створено безкоштовно зусиллями членів команди.