Глібівка – та зустріч з виборцями!

Глібівка - та зустріч з виборцями!

Всім привіт!

За вікном справжня осінь, але нас не зупиняє ні холод, ні навіть сніжок, який 18 жовтня пролітав у Глібівці =)

Відвідали 6 населених пунктів, цікаво поспілкувалися з мешканцями Глібівки (а саме: мікрорайон Ливонівка – проблемна больова точка села). Дороги там немає від слова – «зовсім». Особливо це помітно після дощу! Люди вже роками просять у влади, якщо не асфальтне покриття, то хоча б щебінь чи закидати будівельним сміттям те місце де мала б бути дорога. Відповідь завжди одна:
«Немає грошей»! «…Чи то бажання» – додають мешканці вулиці Лесі Українки.

Люди в інших населених пунктах від холоду поховалися по домівках, але вдало поспілкувалися з грибниками та продавцями грибів!
Загальне відношення до виборів у людей – ніяке. Тотальна зневіра і нерозуміння де ж те «зроблене» про яке всі так говорять?!)

Радимо жителям всіх населених пунктів: не вірити в обіцянки: зробимо все, всім і одразу! Так не працює і це популізм чистої води.

Обережно обирайте депутатів округів, адже це саме ті люди, які в першу чергу повинні захищати інтереси громад окремих сіл!
Перевіряйте інформацію про кандидатів, припиніть врешті решт дякувати тим, хто виконуючи свою роботу і використовуючи бюджетні кошти – зараз вихваляється цим, як чимось неймовірним!

Глібівка - та зустріч з виборцями!
gerb

Димерська ОТГ

Всі права захищено. смт. Димер 2020
Сайт створено безкоштовно зусиллями членів команди.