За стійкою традицією навесні у всіх населених пунктах нашої держави проходять заходи з благоустрою  територій та їх озеленення. В далекому 2013-му ми, зібравшись з друзями та долучивши небайдужих місцевих жителів започаткували хорошу традицію суботників на Димерському ставі! 

18 травня 2013 року – перший, пробний суботник на ставку. Бажаючих допомагати було не багато, але потрудилися на славу. Та як кажуть, горбатого виправить лише могила, адже вже ввечері цього ж дня на місці прибирання було нове сміття =( 

Дякуємо Димерському ККП за надану машину для вивозу сміття! За допомогу: Юрію Заводовському, Андрію Негоденку, Тарасу Хорунжому та іншим. 

17 травня 2014 року Екологічна акція «Прибирання Димерського ставку 2.0»

“Україна починається з тебе”. Якщо ви не викинете папірець, а покладете собі в карман – в даних умовах можна вже гордитись собою.

Не смітіть!

19 вересня 2015 року – Екологічна акція «Суботник на Димерському ставку»

На прибирання ставка приходять все менше людей, але руки не опускаються. Бо робити хороші та потрібні справи треба не дивлячись ні на що.

Дякуємо Владу Сазиці, Максиму Якубчику, Аркадію Зарицькому, Денису Шализі за участь в прибиранні! Дмитру Богаєвському – за фінансову допомогу, Димерському ККП- за наданий трактор в кінці суботника.

Вивезено близько 54 сміттєвих пакетів об’ємом 150 л кожен. І це ще не повністю прибрано, бо ресурсів як фізичних так і людських для всього ставка було знову мало. 

23 квітня 2016 року –  всеукраїнське прибирання “Let’s do it, Ukraine”

Готували ставок в с. Димер до сезону тепла, прогулянок та відпочинку!

Программа заходiв:

  • Еко-фiтнес
  • кава-брейк та канапки
  • опитування “Яким ви бачите ставок мрii?” (конструктивнi iдеi щодо благоустрою територii ставка)
  • музика

На прибирання прийшло близько 30-ти чоловік, було зібрано біля 160 великих та середніх пакетів сміття. Здійснили вивіз 2-ма заходами трактором з Димерського ККП. 

ГО “Типовий Димер” запропонували провести час із задоволенням та користю, пiд гарний настрій, музику та сонячну погоду – багато хто відгукнувся і вийшло справжнє свято чистоти!=)

29 квітня 2017 року Толока на Димерському ставку!

Ювілейний – 5й рік боротьба із сміттям на Димерському ставку, в результаті якої все ж таки ми перемогли. Порівняно з попередніми роками, пакетів зі сміттям зібрали приблизно в 2 рази менше, що трішки радує і дає надію.

  • зібрали приблизно 100 пакетів, 
  • прийшли допомагати приблизно 20 чоловік,
  • була вантажівка з піском, за допомогою якої засипали проблемні сміттєві ями, 
  • був трактор з ковшом, який розрівняв пісок, 
  • встановлений новий символ ставка – святий Бобер, який знаходиться на велетенському пеньку, всередині ставка, зліва перед сценою.

Подяки: Стрельченко Євгенії, Жуковського Романа та Ружинського Олександра (звукова апаратура та музичний супровід), Димерський ККП (вивіз сміття), Богаєвського Дмитра (фінансова допомога), родини Зарицьких та ОСББ “Соборна 65а”(за численний десант працьовитих людей та смаколики тощо), магазин будівельних матеріалів “Стіч” в особі Стіча Дмитра (інвентар, пісок для ям), родину Чепкових (авто, хім. захист, монтаж бобра тощо), “Класний клуб” в особі Реміш Ірини, Алєксєєнка Григорія Івановича (за роботу, нескінченні історичні факти про Димер, авторську книгу “Димер:де мир та залізо кували”, Артема – водія вантажівки з піском та Анатолія – водія трактора – за майстерність, швидкість і професіоналізм у своїй справі, села Бобриці – за бобра.

28 вересня 2019 року – акція «Сімейне Дерево»

Кожна сім’я, що прийшла на захід, отримала саджанець дерева та посадила його на галявині біля Димерського ставу. 

Мета заходу – озеленення ставу, підтримка сімейних цінностей та навколишнього середовища.

Було висаджено 30 саджанців грабів, дубів, кленів та берез – вони всі позначені сигнальною стрічкою та знаходяться поряд з дерев’яною рейкою.

Знаходиться дана висадка біля доріжки справа від співочого поля (якщо стояти спиною до сцени).

Дякуємо всім учасникам акції –Анна та Андрій Колінько, Марина Смиренська, Юрій Карпенко, Карпенко Анна, Володимир Коробков, Леся Котюк та інші.

За величезну допомогу та сприяння у проведенні дякуємо –Дмитру Мельниченку, Торговий Дім Стіч в особі Дмитра Стіча, Київське обласне управління лісового та мисливського господарства та ДП “Димерське лісове господарство”.

Чисто не там де прибирають, а там де не смітять! 

Бережіть природу!

gerb

Димерська ОТГ

Всі права захищено. смт. Димер 2020
Сайт створено безкоштовно зусиллями членів команди.