Сьогоднішній день Вадим Грищенко, та частина команди провели спілкуючись з пацієнтами та модеруючи захід, який вдалося організувати не зважаючи на дрібні перешкоджання!)

Одразу до вдячностей та до тих, без кого б цієї події точно не було!

Михайло Колотило – вірний друг, член команди Вадима Грищенка, лікар-кардіолог (саме завдяки його запрошенню відбувся цей візит лікарів).

Ірина Реміш – людина, яка завжди підставить плече, член команди Вадима Грищенка, кандидат в депутати. ЇЇ «Класний клуб» сьогодні, як і завжди, був знахідкою для нас, лікарів, пацієнтів.

Величезна вдячність!
Співробітники Інституту серця – скромні але дуже професійні люди! Дякуємо Вам від усієї команди та пацієнтів!

Нагадаємо, що саме сьогодні, 1-го жовтня 2020 року жителів майбутньої Димерської ОТГ радо приймали та консультували лікарі Інституту серця МОЗ України. Для обстеження достатньо було просто
записатися за телефоном та прийти за вказаною адресою. Хочемо повідомити, що було виконано програму максимум, і деяким пацієнтам довелося нажаль відмовити в записі. Але! Є хороші новини:
Співробітники інституту серця пообіцяли, що при потребі та за запитом зможемо повторити таку акцію вже перед Новим роком, тож слідкуйте за новинами!

День Серця в Димерській ОТГ

Підбиваючи підсумки дня та заходу в цілому, хочемо відмітити:

  • Консультували лікарі з 9:30 до 15:00;
  • Консультацію отримали 22 пацієнти (найменшому – 7 років, найстаршому-76) з найрізноманітнішими захворюваннями (від легких випадків до складних патологій);
  • Прийом відбувався за попереднім записом, тож не було тисняви та зайвих скупчень;
  • Всього було 2-є провідних лікарів-кардіохірургів, відбувалася консультація та ехокардіографія (УЗД серця);
  • Пацієнти дуже дивувалися безкоштовному прийому.

Всі хто були сьогодні з нами – дуже вдячні за таку можливість та неодноразово наголошували на необхідності якісної діагностики в Димерській ОТГ! Хочемо подякувати й Вам, дорогі пацієнти, за довіру!

“Для мене, як для лікаря, тема здоров’я завжди була і буде найпріоритетнішою! Адже дороги і благоустрій – це все дуже важливо, але не забувайте, що не маючи здорової громади – втілити наші великі плани буде просто неможливо!
Моя громада обов’язково буде – щира, чиста, красива, щаслива та ЗДОРОВА!” – Вадим Грищенко.

gerb

Димерська ОТГ

Всі права захищено. смт. Димер 2020
Сайт створено безкоштовно зусиллями членів команди.