Робимо Батьківщину красивішою та охайнішою! 

Починаємо з меншого та прагнемо більшого

28 червня 2014 року Ураїнізація. Фарбування мосту в патріотичні кольори

У Димері розфарбували у жовто-блакитні барви головний міст містечка, який проходить через р. Пеховка. Цією акцією ми хотіли ще раз підкреслити, що Димер – місто патріотів. До того ж, міст у національних кольорах символізуватиме бажання димерчан зберегти єдиною нашу державу по обидва береги Дніпра, адже Україна – єдина країна

Велику вдячність приносимо: Олексію Тищенку, Олегу Рожку, Тарасу Хорунжому, Андрію Негоденку, Любаві Сидоровій, Людмилі Сапон, Андрію Липнику, Вікторії Хорунжій, Роману Нагалюку.

4 вересня 2016 року -24 вересня 2016 року – проєкт “Автобусні зупинки Димера”

4 вересня 2016 року завершено оновлення зупинки біля пошти в Димері. Ремонт тривав 5 днів за допомогою чудових людей. Вся матеріальна та технічна база була забезпечена з боку інтернет провайдера НакНет в особі Андрія Колінька, і Торгового Дому Стіч в особі Дмитра Стіча. Без них нічого б не відбулось. Електроенергію люб’язно надала Томко Ольга Іванівна, що мешкає біля зупинки. Головний художник – Євгенія Стрельченко. Авторка оригіналу ілюстрації – Тетяна Биліна. Також дякуємо за допомогу Рожку Олегу та Кізю Олексію.

17-18 вересня – Глібівська зупинка пережила своє 2-ге народження!

Все вийшло завдяки гарній команді в особах – Кононенко Женя, Надія Зарицька, за чудове матеріальне та технічне забезпечення – родині Героя Небесної Сотні Володимира Кіщука, інтернет-провайдеру НакНет в особі Колінька Андрія , родині Плохих, Чепкову Євгену, Зарицькому Геннадію, перехожій Ларисі Дмитрівні, Смоловику Олександру, Богаєвському Дмитру, Димерському ККП за вивіз сміття – велике ДЯКУЄМО!

Дуже тішимось, що нам вдалось змінити це неприємне місце.

21 вересня 2019 року  –  силами ГО “Типовий Димер” відбувся косметичний ремонт братської могили в с. Кам’янка, Київської області.

Даний об’єкт та територія навколо були в незадовільному стані, що і стало причиною складної роботи над ним.  Ціль – шана загиблим солдатам у війні 41-45-х років. Тут їх 63 чоловік. 

Ці місця завжди мають бути чисті та охайні. В пам’ять.

Подяка за допомогу – Майсюрі Ю., Орлову М., Чепкову Є., Зарицькому Г.

27 червня 2020 року – Встановлення та оновлення пам’ятного знака Л. Бикову

Детальніше читайте в окремій статті тут

19 липня 2020 року – встановлення лавок-гойдалок на ставку.

Для нас це – кілька днів праці, допомога від наших друзів-партнерів Торговий Дім Стіч в особі Дмитрий Стич, сім’я Шкаврон  Інна Шкаврон і Сергій, та  Dyma Melnichenko   і ми втілили задумане. Для влади це – лише грамотний розподіл бюджету та враховані потреби людей, адже потреба в місцях для відпочинку на ставку дійсно є! 

23 серпня 2020 року –  підняття найвищого стяга в Димерській ОТГ до Дня Прапору! 

З Днем Державного Прапору!

"Прапорець, що я тримаю,
Для мене – єдиний.
Прапорець цей, що я маю, -
Символ України.
Нема в світі більш святого
Й не буде ніколи
Від крайнеба голубого
Над пшеничним полем." 
Марія Хоросницька
gerb

Димерська ОТГ

Всі права захищено. смт. Димер 2020
Сайт створено безкоштовно зусиллями членів команди.