У невеликому складі командою Вадима Грищенка завітали до мальовничого села Абрамівка, що поблизу с. Катюжанки.

Так-так, Абрамівська сільська рада разом з громадами сіл Дудки та Савенки – це теж наша майбутня Димерська ОТГ. Сукупна кількість виборців з 2-ох дільниць (с.Абрамівка та с.Савенки ) – 249 осіб.  

Налаштували діалог з жителями, а також розпитали, що найбільше  «болить» та турбує їх в питаннях розбудови і підтримки життєдіяльності населеного пункту Абрамівка. Люди дуже привітні та відкриті – запросили нас приїхати ще, для детальнішого спілкування та знайомства з усією громадою та назвали вартість підкупу голосів! Хоча ми запитували зовсім про інше 🙂

Запрошення прийнято, але підкуп – це точно не до нас! 

Тож запрошуйте і Ви! Ми відриті і завжди за діалог! Форма для запрошення тут за посиланням!

Найперше, що помітно – тут дуже мало людей. До того ж, переважна більшість – дачники, ті хто живуть тут лише в теплий період року.  Відстань до районного центру (Вишгород) – 60 км, маршрутка до столиці їздить всього 2 рази на день. Тому, транспортне сполучення – найнагальніше питання.

Вже традиційно було чимало скарг, що стосуються діяльності, а точніше навпаки – бездіяльності Сільського голови!

Турбує забрудненість місцевого ставу, жителів цікавить можливість очищення водойми, та розвиток хоча б мінімальної рекреаційної зони! 

Також, відсутність аптеки – значно ускладнює життя, особливо людям похилого віку!

В підсумку хочеться ось що сказати про побачене: в Абрамівці є ліс, водойма, захоплююча природа та місцеві жителі, які готові до діалогу з владою. Але, нажаль, влада поки не готова йти на зустріч. Це все можливо виправити і потрібно змінювати, адже розмова – це найпростіше та найдоступніше вирішення багатьох питань! 

Замітки з Абрамівки
gerb

Димерська ОТГ

Всі права захищено. смт. Димер 2020
Сайт створено безкоштовно зусиллями членів команди.