Моя Автобіографія

Про моє рішення балотуватись!

“Робити просто так” – моє кредо з часів створення групи «Типовий Димер», а згодом і офіційної реєстрації однойменної Громадської Організації. 

Робити – згуртовуючи людей, залучаючи кошти та ресурси.

Робити – не очікуючи подяки.

Логічно, що за 7 років такої діяльності  постало питання “Я роблю це все без фінансування, без повноважень, без штату співробітників – і це результативно! Тоді, маючи всі ці важелі ми з командою зможемо зробити для нашої громади в рази більше?!”

Порадившись з членами Громадської Організації, друзями та рідними було прийнято рішення про участь у місцевих виборах (25 жовтня 2020 року). Ми готові до цього важливого кроку у розвитку!

Це було нелегко! Адже, я усвідомлюю рівень відповідальності.

Також, були зустрічі з людьми, які вже давно імпонують мені своїми поглядами, яких я запросив до команди! Для мене важливо те, що відмов не було і підтримка була від усіх, до кого звертався! Я обрав професіоналів та патріотів, бо вважаю це основним в розбудові громади.

Ми – покоління, свідомість яких формувалася в незалежній Україні. Тому ми не чекаємо від держави чи від іншого дядька чогось. Ми просто беремо і робимо! Засновуємо й розвиваємо бізнес, благодійні організації, працюємо в міжнародних компаніях та державних установах. 

Саме такий шлях – всіх результативних ОТГ !
Наша Димерська  – буде успішною!

Ми всі розуміємо, що тепер немає окремо Димера, окремо Катюжанки, окремо Козарович, Литвинівки, Демидова, Абрамівки, Сухолуччя, Любимівки … і ще 26 населених пунктів. 


Всі ми – єдина Димерська ОТГ!
Про моє рішення балотуватися
gerb

Димерська ОТГ

Всі права захищено. смт. Димер 2020
Сайт створено безкоштовно зусиллями членів команди.